11.1.15

Evde Spor: 40 Dakikalık Orta Seviye HIIT Kardiyo Egzersizleri Videosu

yükleniyor...

Hızlı Yağ Yakmak ve Kilo vermek İsteyenler İçin Egzersiz Pogramı

HIIT egzersizleri değişik tempodaki hareketleri kısa sürelerden oluşan setlerle yaparken, arada kısa süre dinlenmelerle metabolizmayı hızlandırıyor. Bir yandan yağ yakmayı hızlandırırken, bir yandan da kasların güçlenmesini sağlıyor.

Yapılan bazı çalışmalar, HIIT Kardiyo egzersizlerinin sporu yaptıktan sonraki 48 - 72 saat boyunca bile metabolizmanın normalden hızlı çalışmasını sağladığını gösteriyor.

Bugün paylaştığım egzersiz videosu orta seviyede spor yapanlar için olsa da, spora yeni başladıysanız hareketleri biraz daha yavaş yapıp, yorulduğunuz yerlerde dinlenip kendinizi zorlamadan bu egzersiz programını yine yapabilirsiniz. Zamanla alışıp güçlendikçe programı tam olarak yapmaya başlayabilirsiniz.

Egzersizleri tam anlamıyla olması gerektiği gibi yapmaya başladıkça ne kadar etkili olduğunu daha da iyi göreceksiniz. Umarım siz de beğenirsiniz, iyi sporlar;)yükleniyor...

1 yorum:

  1. marhaba :) ben Nisa yaşım 13 bel kısmımda kilolarım var ve ben bunlardan kurtulmak istiyorum bu videoyu uygulayalı 2 gün oldu. Yaza kadar bu kilolarımı vermek istiyorum. Sadece ben bölümümde kilolarım var bu kiloları bu videoyu uygulayarak kaç günde verebilirim. ya da benim i.in başka bir video önere bilir misiniz?

    YanıtlaSil

Yorumunuzu girin.