3.7.14

400 Kalori Harcatan Kardiyo Egzersiz Videosu

loading...

Evde Spor Yapmaya Devam Ediyoruz! Hem de 400 Kalori Harcatan bir programla!


İş yoğunluğu, tatil, iş seyahati derken, uzun zamandır istediğim gibi vakit ayıramıyorum maalesef sizlere, ama bu süre içinde de spor yapmaya vakit ayırdım tabii ki. Ve, sizler için süper, hem eğlenceli hem de çok kalori harcatan bir egzersiz programı buldum!

Bu program aslında 400 Calorie Fix isimli diyet kitabının bir promosyonu olarak hazırlanmış, ama gerçekten çok başarılı. Eğer denerseniz inanılmaz şekilde terlediğinizde, hakikaten 400 kalori harcattığına siz de inanacaksınız bence:)

Programın güzel yönlerinden biri başında ve sonunda 4 dakikalık ısınma ve soğuma egzersizlerinin olması. Program da değişik zorlukta egzersiz serilerinden oluşuyor. Hareketler yavaşlayıp hızlanarak hem daha çok kalori harcamanızı sağlarken, hem de aralarda biraz dinlenip enerji toplamanıza da yarıyor.

Programı hazırlayanlar başlangıç seviyesindekileri de düşünerek 3 farklı seviyede eğitmenle hazırlamışlar videoyu. Başlangıç seviyesindeyseniz sağdaki eğitmeni izlemelisiniz. İlk başladığınızda 200 er kalorilik parçalardan 16 dakika süren ilkini yaparak bitirebilirsiniz programınızı, bir kaç hafta sonra ikinci 200 kalorilik parçayı da eklerseniz programınıza 400 kaloriye ulaşırsınız. İleri seviyeye geldiğinizi düşünüyorsanız da soldaki eğitmeni izlemeye başlayabilirsiniz.

Haftalardır sıkılmadan yaptığım bu egzersiz programını umarım siz de beğenirsiniz;)


400 Kalori Harcatan Kardiyo Programı - Isınma Hareketleri video400 Kalori Harcatan Kardiyo Programı - Part 1video
400 Kalori Harcatan Kardiyo Programı - Part 2 

400 Kalori Harcatan Kardiyo Programı - Gevşeme Hareketleri

 İyi sporlar;)yükleniyor...

1 yorum:

  1. Hergün yapıyorum acayip terletiyor ama baya kalori yakıyor gerçekten

    YanıtlaSil

Yorumunuzu girin.