2.2.14

Evde Spor: Sarkık Kolları Sıkılaştırmak İçin 10 Dakikalık Egzersiz Videosu!

yükleniyor...

Evde Yapabileceğiniz 10 Dakikalık Egzersiz İle Sarkık Kollara Son!


Biz kadınlar kollarımızın sarkık olmamasını isteriz, hatta kendi aramızda tuzluk sallama espirimiz vardır. Tuzluk sallarken kollarımızın altı ne kadar sallanıyor bakarız:)

Aslında kollarımızın sıkı olması için yapmamız gereken çok basit bir kaç egzersiz var. Bunları düzenli olarak yaparsak, hem daha fit ve sıkı kollara sahip olup, hem de daha güçlü olabiliriz.

Ben de sizlerden de gelen ilgi ve sorular üzerinde sayfamda kolları sıkılaştırmak için bir egzersiz videosu daha paylaşmak istedim. Evde 1 ve ya 2 kg lık dumblelarınız varsa , dumblelar ile yapınız hareketleri. Eğer dumble'ınız yoksa doldurduğunuz su şişeleri ile de çok rahat yapabilirsiniz hareketleri.

Umarım beğenirsiniz, yorumlarınızı bekliyorum;)
yükleniyor...

6 yorum:

 1. 10:25 sn (y) :)
  birde bu hareketleri hızlı hızlı yapıyorlar ya
  o zaman durum vahim halen kavrayamamış diyorum kendi kendime
  önemli olan hızlı ve çok set yapmak değil doğru ve etkili yapabilmekte..!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle! Güzel hatırlatma için teşekkürler;)

   Sil
 2. merhabalar, videolarınız gerçekten etkili ve işe yarıyor. fakat şöyle bi sorunum var. kollarımı inceltmek istiyorum. bu egzersiz inceltmemi mi sağlar, yoksa çok fazla kas mı oluşmasına sebep olur.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sıkılaştırır yani inceltir.Ama hafif kilolarla tekrarlayarak yapman gerek.Teşekkürler yorumun için.

   Sil
 3. merhaba, kollarımı inceltmek istiyorum. bu egzersizler işe yarar mı yoksa daha kaslı kollara sahip olmama mı sebep olur?

  YanıtlaSil
 4. Benimde tavsiyem olsun spor yapmadan önce iç organları ve metobolizmayı çalıştırmak gerekir. severek takip ettiğim bir sitweyi önermek istiyorum size sonra konuya güzel bir açıklama getirmek istiyorum.
  http://senlemoda.com/her-sabah-metabolizmanizi-hizlandirmanin-7-basit-yolu//

  Spor yaptığınızda ilk 30 dk ısınma hareketleri olsun yeni başlıyorsanız sebebi kaslar ısınmadığı zaman ağır hareketlere girildiğinde sonrasında ağrı yapar. İki çeşit kasları çalıştırabilirsiniz 1.si hafif ağırlıklar setler uzun kondisyon korur 2.si ağır ağırlıkla kısa setler kas kütlesini genişletir. Beslenme hepsinden çok daha önemlidir enerjinin çoğunu sporda harcarız.

  YanıtlaSil

Yorumunuzu girin.