16.7.13

10 Dakikalık Kalça ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri Videosu - 2

yükleniyor...

Sıkı Ve Kalkık Kalçalar İçin 10 Dakika


Türk kızları olarak kalça ve bacaklar hassas konularımız haline gelebiliyor. Biraz kilo alınca hemen kalça ve bacakların üst kısımlarında toplanıyor o kilolar nedense:)

Kalçalarınızı ve bacaklarınızı inceltmek ve sıkılaştırmak istiyorsanız bugün size beğendiğim 10 dakikalık egzersiz videolarından birini daha paylaşmak istiyorum. Son kısımdaki hareketlerde lastik bant kullanıyorlar bacaklarda ama emin olun lastiksiz bile gayet etkili oluyor hareketler, bant kullanmanız şart değil.

Kardiyo özelliği de olan, kalça ve bacak bölgelerine yönelik egzersizlerden oluşan bu programı beğeneceğinize eminim. Şimdiden iyi sporlar;)


yükleniyor...

4 yorum:

 1. Bacak ve göbek bölgesinde ( özellikle inatçı göbek için ) sporun yanı sıra Bıoder 90 60 90 İnceltici ve sıkılaştırıcı jel i kullanmanızı tavsiye ederim. Çok etkili

  YanıtlaSil
 2. ben zayıfım.ama bacaklarımı cok daha səkılaştırmak için 2 haftadır egzersiz yapıyorum çeşitli haraketlerle.hergun yaklaşık 1 buçuk saat çalışıyorum. umarım kısa surede istediğim vucuda kavusurum)

  YanıtlaSil
 3. ben kilolu değilim zayıfım. ama bacağımı çok daha sıkılaştırmak istiyorum. bu yuzden 2 haftadır bacak sıkılaştırma egzersizleri yapıyorum.her gun 1 bucuk saat calışıyorum. umarım çok kısa surede istediğim gibi sıkı bacaklara sahip olurum. sporu seviyorum)))

  YanıtlaSil
 4. İç bacaklarım kalin biraz onlari bu hareketlerle inceltebilir miyim?ve abs kasi için ne onerirsiniz?;)

  YanıtlaSil

Yorumunuzu girin.