27.1.13

Evde Spor: İPhone İle Spor Yapmak İçin Bir Uygulama Daha!

yükleniyor...

Fitness Uygulaması "Daily Workouts Free" ile Evde Spora Tam Gaz Devam Ediyoruz!Bir süredir yoğunluktan yazamıyordum, kusura bakmayın arkadaşlar. Ama bugün sizlere harika bir iphone uygulaması daha tanıtacağım. Bugün telefonuma indirdiğim bir fitness uygulaması çok hoşuma gitti ve sizinle de paylaşayım dedim. Uygulamanın adı " Daily Workouts Free" ve daha önce paylaştığım Nike Training Club uygulamasına benzer bir uygulama. Uygulama ingilizce ama içeriği ve kullanımı ile ingilizce bilmeyenlerin de rahatlıkla kullanabileceği bir uygulama.

NTC kadar fazla çeşit içermese de bence hızlı kullanımıyla ve yeterli içeriğiyle bu uygulamayı da sevebilirsiniz. Evde küçük bir alanda kendi başıma spor yapayım diyorsanız ve bir fitness koçu ya da rehber arıyorsanız sizin için ideal. Hatta bence benim gibi spor salonunda bile bu uygulamayı telefonunuzdan açıp oradaki ağırlıklarla sporunuzu yapabilirsiniz ;)

Uygulamanın menüsü soldaki gibi çok basit tasarlanmış. Aşağıdaki programlardan birine tıklıyorsunuz:

AB:  Karın egzersizleri

ARM: Kol egzersizleri

BUTT:  Kalça egzersizleri

CARDIO:  Kardiyor egzersizleri

LEG: Bacak egzersizleri

FULL: Bütün vücut için egzersizler


Dakika olarak 5, 7,5, 10 seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Aşağıdaki "Start Complete Workout" butonuna tıklıyorsunuz.

 Program başlıyor ve soldaki gördüğünüz bayan size videoda egzersizi yaparak eşlik ediyor:)

Sol üstte size kaç saniye kaldığını, sağ üstte ise kaç tane egzersiz kaldığını gösteriyor.İşte bu kadar! Çok kolay değil mi kullanması sizce de? Bence hemen App Store' dan bu Free uygulamayı indirip en azından bir deneyin, sağlıklı ve fit kalın derim ;)

yükleniyor...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumunuzu girin.